↑ Powrót do Biblioteka

Książki tygodnia

Książki tygodniaNadia Szagdaj „Likwidacja”
Poznanie kogoś przez aplikację randkową jest bardzo ryzykowne. Kaja jednak decyduje się na spotkanie z pewnym mężczyzną. Jednak po pewnym czasie bohaterka powieści zostaje wplątana w zaplanowaną intrygę. Jak to się dla niej skończy? Przeczytajcie sami.
 
Piotr Borlik „Wymazani z pamięci” to opowieść o zaginionych dzieciach, które po pewnym czasie się odnalazły. Dla policji wciąż jest to nierozwiązana zagadka jak do tego doszło. Rodzice są podejrzliwi względem swoich dzieci, a na jaw wychodzą nowe fakty. Ich pociechy panicznie boją się ciemności. Jak zakończy się ta sprawa? Czy policja rozwiąże zagadkę tajemniczego zniknięcia i odnalezienia dzieci?
 
„Zdradzona” P.C.Cast i Kristin Cast. To mroczna opowieść o świecie wampirów w Domu Nocy. Bohaterka została obdarzona niezwykłą mocą, która obraca się przeciwko jej najbliższym. Kilkoro nastolatków ginie a trop prowadzi do Domu Nocy. Co zrobi Zoey aby ratować niewinnych ludzi? Czy zdradzi inne wampiry i stanie po stronie śmiertelników?
 
Nicholas Sparks „Ostatnia piosenka” to opowieść o zbuntowanej siedemnastolatce. Ronnie, zostaje zmuszona do spędzenia wakacji w domu ojca, w odludnym nadmorskim miasteczku w Karolinie Północnej. To dla niej ciężka próba: nadal czuje żal do ojca po tym, ja trzy lata wcześniej opuścił rodzinę. Czy będą to najgorsze wakacje w życiu Ronnie? A może chłopak, którego pozna, odmieni jej życie na dobre…?
 
Beata i Eugeniusz Dębscy „Dwudziesta trzecia” to kryminał podszyty sardonicznym poczuciem humoru. Policjant Tomasz został oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił co przyczyniło się zwolnieniem go ze służby. Po jakimś czasie zaczął prowadzić różne śledztwa. Jedna ze spraw prowadzi w stronę dużo straszniejszej zbrodni. Jak to się zakończy?
 

Zapraszamy do biblioteki.