↑ Powrót do Biblioteka

Klub recenzenta

Kolejna z nowości książkowych!! Tym razem naprawdę Was zaskoczę!
„Niebezpieczne kłamstwa’’ Becca Fitzpatricto książka, która nie da Wam chwili oddechu. ,,Postąpiłam słusznie, ale przyszło mi zapłacić za to wysoką cenę”
 Głowna bohaterka Estella zostaje świadkiem morderstwa.  Przed nią ostatni rok liceum. Wysłana do odległego miejsca z dala od swojego prawdziwego domu, chłopaka z którym wiązała swoja przyszłość  i przyjaciół, a wszystko po to by ją chronić przed groźnym mordercą. Jest zmuszona do zmiany nazwiska i całej historii swojego życia, ale to nie wszystko. Musi zapomnieć o swoim dawnym życiu, bo jak się okazuje prawda jest jej największym niebezpieczeństwem. W Thunder Basin w Nebrasce zaczyna wakacyjną pracę, poznaje wielu ludzi. Znajduje osobę której może ufać i która zaczyna znaczyć dla niej więcej niż tylko przyjaciel. Czy na pewno nie grozi jej niebezpieczeństwo?  Czy aby na pewno nikt nie poznał jej tajemnic? Jak długo ona sama będzie w stanie okłamywać ludzi i siebie samą? Im bardziej czuje się bezpieczna, tym większe grozi jej niebezpieczeństwo.
To książka pełna emocji i tajemnic. Pokazuje życie nastolatków w zupełnie innej odsłonie. Jak radzić sobie z trudnymi decyzjami, panować nad uczuciami, a także nie zagubić się w sieci kłamstw. Czy warto ją przeczytać? Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć TAK.
Wioleta Rabczun