Paź 20 2020

WEBINARIA DLA MATURZYSTÓW

Serdecznie zapraszam do udziału w najbliższych webinariach organizowanych przez Uniwersytet SWPS.

21 października 2020 r. (środa) godz. 18.00.

Webinarium dla maturzystów „Kalendarz przygotowań do matury – zaplanuj naukę”

Każdy z nas zna powiedzenie: “dobry plan to połowa sukcesu”.
Łatwiej powiedzieć niż zrobić. Szczególnie, kiedy stoi się w obliczu dużej ilości obowiązków i materiału, który należy przyswoić.
Zastanawiasz się jak mądrze podejść do planu nauki do matury? Jak rozłożyć materiał na miesiące, które pozostały do egzaminu dojrzałości?
W jaki sposób efektywnie zorganizować swój czas?
W ułożeniu idealnego kalendarza maturalnych przygotowań pomogą Przemysław Staroń – Nauczyciel Roku 2018, nominowany do Global Teacher Prize 2020, oraz Michalina Mruczyk – psycholog pracująca w szkołach, absolwentka Uniwersytetu SWPS.

Obowiązują zgłoszenia poprzez formularz: LINK do artykułu i formularza zgłoszeniowego.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z takiej formy pomocy w przygotowaniu do egzaminu maturalnego.

Agnieszka Wróblewska – pedagog szkolny