Paź 16 2020

Szanowni Rodzice, Uczniowie

Od dnia 19.10.2020 r. do odwołania w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Elizy Orzeszkowej w Bartoszycach we wszystkich typach szkół będzie realizowane nauczanie mieszane (hybrydowe).
Oznacza to, że uczniowie będą objęci przemiennie kształceniem zdalnym i stacjonarnym.
Uczniowie klas maturalnych oraz uczniowie przystępujący do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie będą realizować kształcenie wyłącznie stacjonarnie.
O szczegółach zostaniecie Państwo poinformowani przez wychowawców klas.
Dlatego też proszę na bieżąco śledzić informacje pojawiające się w e-dzienniku Librus Synergia oraz na stronie www Zespołu Szkół.
Proszę także o zachowanie spokoju i cierpliwość. Dołożymy wszelkich starań aby nauczanie w tym trudnym dla nas wszystkich okresie przebiegało w miarę możliwości jak najsprawniej.