Lis 26 2019

Weronika wystrzelała II miejsce w województwie

Uczennica naszej szkoły Weronika Stapel (kl. III LOB) wspólnie z Patrykiem Szymańskim i Oliwią Godlewską (oboje KS LOK ,,Warmiak’’ Lidzbark Warmiński) zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS 2019 w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej.

Mistrzostwa składały się z 4 turniejów. Pierwszy turniej odbył się 6 października w Kaczorach koło Ostródy. Drużyna Weroniki zajęła w nim 3 miejsce. Drugi  27 października w Jezioranach (VII miejsce), Trzeci 17 listopada w Mrągowie (1 miejsce), a finałowy 24 listopada w Ornecie (II miejsce).

W rywalizacji uczestniczyło 14 trzyosobowych drużyn oraz trzech zawodników indywidualnie poza konkursem.

W mistrzostwach województwa uczestniczył jeszcze Maciej Sośnicki (kl. III LOA), który był obecny na 3 turniejach oraz Mateusz Stapel (kl. I TSp), który startował poza konkursem.

Uczniowie naszej szkoły do zawodów przygotowywali się na strzelnicy szkolnej oraz na strzelnicy pneumatycznej w Lidzbarku Warmińskim. Opiekunem zespołów był Dariusz Wojczulanis z KS LOK ,,Warmiak’’.

Gratulujemy:)