Maj 24 2019

Szkolne mistrzostwa w strzelaniu z karabinka pneumatycznego

23 maja 2019 r. na strzelnicy szkolnej odbyły się III Mistrzostwa ZSP nr 2 w Bartoszycach w strzelaniu z karabinka pneumatycznego w postawie stojącej. Zawody zorganizowane zostały przez Szkolne Koło Strzeleckie LOK. Rywalizowano w trzech grupach: dziewczęta, chłopcy, nauczyciele i pracownicy Zespołu, w konkurencji karabinek pneumatyczny FWB – postawa stojąca.
Najwyższy wynik w mistrzostwach uzyskała Halina Hultseva – 39 pkt., która została zwyciężczynią grupy nauczycieli i pracowników szkoły. Wśród dziewcząt najcelniej strzelała Weronika Stapel- 35 pkt, a w grupie chłopców Sobierajski Dawid – 35 pkt.
Sędzią głównym zawodów był: Jarosław Puszko. Nagrody dla najlepszych strzelców zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za udział w zawodach oraz fundatorom nagród: Radzie Rodziców i Komisji ZFŚS.
Wyniki (miejsca 1-4):
Dziewczęta:
  1. Stapel Weronika -35 pkt.
  2. Jurewicz Dominika – 31 pkt.
  3. Sipko Patrycja -30 pkt.
  4. Kaczmarczyk Julia -29 pkt
Chłopcy:
  1. Sobierajski Dawid – 35 pkt.
  2. Kapanajko Jakub – 34 pkt.
  3. Sośnicki Maciej-33 pkt.
  4. Komarowski Patryk – 27 pkt.
Nauczyciele i pracownicy szkoły:
  1. Hultseva Halina – 39 pkt.
  2. Osypowycz Natalia – 29 pkt.
  3. Tatol Tomasz – 26 pkt.
  4. Wieszun Kamila -13 pkt.