«

»

Wrz 20 2018

NASZA SZKOŁA W PROGRAMIE „JAKA TO MELODIA”

17 września 2018 r. mieliśmy okazję uczestniczyć w nagraniach do programu „Jaka to melodia”, które odbywały się w  siedzibie TVP na ul. Woronicza 17.
W wyśmienitych humorach stawiliśmy się na zbiórkę o 4.00 rano. Uśmiech nie znikał nam z twarzy – mimo zmęczenia. Punktualnie dotarliśmy do Warszawy, następnie szybko się przebraliśmy i udaliśmy się do studia telewizyjnego.
Odcinek rozpoczął się od spektakularnego wyjścia Norbiego „z klatki” 😊, który od razu zaraził nas swoją energią! Piękne piosenki porywały nas do tańca, a animatorka publiczności rozgrzewała nas podczas nagrania. Dawała znać, kiedy klaskać, kiedy krzyczeć, a kiedy tańczyć. Ależ nas bolały ręce od klaskania!
 Norbi podczas przerw między nagraniami bardzo chętnie rozmawiał z nami, rozśmieszał nas. Zrobił na nas ogromne wrażenie swoją otwartością,  oryginalnymi outfitami oraz zaraźliwym humorem.
Mimo że w studiu spędziliśmy wiele godzin, to do domu wracaliśmy w wyśmienitych humorach.
Weronika S., Weronika G., Ola Ż.