Wrz 03 2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w naszej szkole rozpoczęła się o godzinie 8.30.Tradycyjnie społeczność szkolna odśpiewała hymn państwowy.
Dyrektor Zespołu p. Zbigniew Pietrzak przywitał wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, nauczycieli i gości: Starostę Powiatu Bartoszyckiego p. Wojciecha Prokockiego. Pan Starosta wręczył p. Kamili Wieszun akt awansu na stopnień nauczyciela mianowanego i życzył wszystkim uczniom i nauczycielom  sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Akt awansu na stopień nauczyciela kontraktowego otrzymał ks.Paweł Szumowski. Przedstawiciele klas pierwszych złożyli ślubowanie.
Witamy ich w naszych szeregach i wszystkim uczniom życzymy efektywnej nauki i samych sukcesów.