«

»

Cze 24 2018

KONIEC ROKU SZKOLNEGO, CZYLI ZASŁUŻONY ODPOCZYNEK

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego było szczególnie uroczyste. Złożyło się na to kilka czynników. Najważniejszym było przyznanie wielu nagród wyróżniającym się uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w nauce, w konkursach różnego szczebla; zawodach i olimpiadach oraz ich rodzicom. Gratulacje wyróżnionym składał starosta bartoszycki, p. Wojciech Prokocki. Poza nim gościliśmy także: przewodniczącego Rady Powiatu, p. Władysława Bogdanowicza, komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej, p. Andrzeja Harhaja, przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, p. Bartłomieja Chilmanowicza oraz przewodniczącą Rady Rodziców, p. Katarzynę Sienkiewicz. Obecnym gościom podziękowanie za owocną współpracę złożył dyrektor szkoły, p. Zbigniew Pietrzak. Uroczystym momentem było pożegnanie nauczycieli, którzy po wielu latach trudnej pracy, zdecydowali o odejściu. Ze smutkiem, ale i serdecznymi życzeniami żegnaliśmy p. Danutę Zarzecką, p. Bożenę Swachę, p. Marię Boiwko, p. Urszulę Beńko, p. Jana Beńko oraz księdza Józefa Fiszera. Życzymy realizacji planów i spełnienia marzeń. A jedno na pewno już się spełniło: nadeszły upragnione wakacje. Dlatego całej społeczności szkolnej również życzymy: zasłużonego – miłego i bezpiecznego wypoczynku.