Cze 20 2018

NIE KARMIĆ TROLLA – #STOP_HEJTOM

Ruszyła wielka akcja antyhejtowa! Samorząd Uczniowski naszej szkoły i członkowie Szkolnego Wolontariatu przystąpili do walki z hejterami. Akcję tę poparli uczniowie wszystkich klas w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Elizy Orzeszkowej w Bartoszycach. W ramach tego działania uczniowie przygotowali plakaty o treści antyhejtowej, które zostały sfotografowane i umieszczone na profilu facebookowym szkoły. Zwyciężyły plakaty, które otrzymały najwięcej polubień. Drugim etapem tej akcji był udział klas w przygotowanej i prowadzonej przez ucznia klasy I LOC  Michała Grabusia  grze terenowej. Jury w składzie: p. Agnieszka Dobrowolska- Śliwińska, p.Agnieszka  Wróblewska, p. Natalia Osypowicz i Michał Grabuś podsumowali osiągnięcia klas i podczas Pikniku Zdrowotnego 15.06.2018 r. ogłoszone zostały wyniki tego konkursu.
Oto zwycięzcy:
I miejsce – klasa I ABSIS
II miejsce – I LO A i II WZ AB
III miejsce – I LO C
Klasy mogły skorzystać z udostępnionych scenariuszy zajęć na temat hejtingu.
Akcja ta trzymała poparcie całej społeczności szkolnej!