Cze 14 2018

Strzeleckie mistrzostwa

12 czerwca 2018 r. odbyły się II Mistrzostwach ZSP nr 2 w Bartoszycach w strzelaniu z karabinka pneumatycznego w postawie stojącej. Mistrzostwa zorganizowane zostały przez Szkole Koło LOK ,,ZSP nr 2 Bartoszyce’’.
Frekwencja była bardzo wysoka. W zawodach uczestniczyło 50 osób. Rywalizowano w trzech grupach: dziewczęta, chłopcy, nauczyciele i pracownicy Zespołu, w konkurencji karabinek pneumatyczny postawa stojąca. Oddawano po 3 strzały próbne i 10 ocenianych.
Najwyższy wynik w mistrzostwach-86 pkt. uzyskała Weronika Stapel, która została zwyciężczynią grupy dziewcząt. Wśród chłopców najcelniej strzelał Patryk Leonowicz (83 pkt.), a w grupie nauczycieli i pracowników Zespołu p. Natalia Osypowycz (77 pkt.)

Sędzią głównym zawodów był p. Jarosław Puszko wspierany przez: Jakuba Jocza, Michała Wróbla (biuro obliczeń), Mateusza Rajtaka (zabezpieczenie medyczne), Weronikę Stapel, Sebastiana Kołodziejaka (rejestr pobytu na strzelnicy).
Organizatorzy dziękują: uczniom, nauczycielom i pracownikom Zespołu za udział w mistrzostwach. Dziękujemy także Radzie Rodziców i Komisji ZFŚS za ufundowanie nagród, które zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.
Wyniki: ( miejsca od 1 do 7)
Grupa dziewcząt:
1.Weronika Stapel  – 86 pkt.
2.Patrycja Sipko – 80 pkt.
3.Weronika Chilmanowicz – 74 pkt.
4.Klaudia Kolęda – 73 pkt.
    Joanna Stachurska – 73 pkt.
    Zuzanna Sófczyńska – 73 pkt.
5.Justyna Zych – 66 pkt.
6.Zuzanna Pogoda – 64 pkt.
7.Marzec Karolina – 57 pkt.

Grupa chłopców:
1.Leonowicz Patryk – 83 pkt.
2.Piechota Mateusz -80 pkt.
3.Surma Jakub – 79 pkt.
4.Kapanajko Jakub – 78 pkt.
5.Sośnicki Maciej – 77 pkt.
   Sobierajski Dawid 77 pkt.
6.Błażewicz Dawid – 76 pkt.
   Kadziewicz Hubert – 76 pkt.
7.Marcinkiewicz Arkadiusz – 73 pkt.
Grupa nauczycieli i pracowników Zespołu:
1.Natalia Osypowycz -77 pkt.
2.Halyna Hultseva – 69 pkt.
3.Marek Łajkowski – 68 pkt.
4.Agata Smereczańska – 66 pkt.
5.Agnieszka Wróblewska – 60 pkt.
6.Katarzyna Zagajewska-Sycz – 50 pkt.