«

»

Cze 11 2018

Udział młodzieży w Kongresie Przyszłości

7 czerwca uczniowie naszej szkoły już po raz drugi mieli okazję uczestniczyć w Kongresie Przyszłości w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Głównym celem wydarzenia było przygotowanie młodych osób do stanowczego wkroczenia w przyszłość-głównie w sferze biznesowej oraz udzielenie cennych rad osobom, które już w tej sferze się poruszają.
Na pytanie „jak odnieść sukces?” odpowiedzi udzielały znane osobistości, a wśród nich osoby związane z telewizją, m.in. Katarzyna Bosacka, Dorota Wellman, Piotr Gąsowski; youtuberzy-Astrofaza, Dawid Frank; biznesmeni -m.in. Jan Grzesiak, Grzegorz Kokoszkiewicz czy Jacek Tokarski oraz wiele innych osób sukcesu.
Te spotkania  z pewnością poszerzyły nasze horyzonty ,pokazały, że dziś potrzeba młodym ludziom kreatywności i odwagi, bo stoimy u wrót naszej przyszłości zawodowej –ocenia uczestniczka konferencji, Klaudia Ścięgaj.
Serdecznie dziękujemy Staroście Powiatu Bartoszyckiego,p. Wojciechowi Prokockiemu za wsparcie finansowe, a tym samym umożliwienie nam udziału w Kongresie Przyszłości.