Maj 15 2018

JEDNA SZKOŁA-WIELE MOŻLIWOŚCI, CZYLI DZIEŃ OTWARTY

Ponad dwustu gimnazjalistów odwiedziło naszą szkołę podczas Dnia Otwartego. Mieli oni okazję zapoznać się z szeroką i atrakcyjną ofertą edukacyjną. Poznali nauczycieli oraz starszych kolegów, którzy opowiadali o możliwości rozwoju młodzieży na wielu płaszczyznach.
Pierwsze wrażenie, jakie wywarła na mnie ta szkoła okazało się bardzo pozytywne. Dużo energii, uśmiechniętych twarzy i różnorodnych atrakcji: strzelałam z broni, brałam udział w quizach tematycznych, przyglądałam się pracy fryzjera i kucharza. Szkoła, jak się dowiedziałam, oferuje również wiele zajęć dodatkowych, więc na pewno będę mogła rozwijać swoje pasje, doskonalić umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy, nauczyć się języka migowego – mówi Julia, gimnazjalistka.
– Dzień Otwarty w „Elizce” był ciekawie i miło spędzonym czasem, podczas którego wszystkie moje wątpliwości związane z wyborem szkoły średniej zostały rozwiane.
Cieszymy się z takich opinii i zapraszamy do „Elizki”!