Kwi 29 2018

Pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów

Cała społeczność szkolna spotkała się podczas uroczystości ukończenia szkoły przez tegorocznych maturzystów. Pożegnaliśmy uczniów pięciu klas: dwóch klas technikum i trzech licealnych.
Jesteśmy spokojni o waszą przyszłość, bo wiemy, że nauczyciele przekazali wam nie tylko wiedzę, ale też umiejętność podejmowania odpowiedzialnych decyzji i trafnych wyborów – powiedziała podczas uroczystości przewodnicząca Rady Rodziców, p. Katarzyna Sienkiewicz. Wśród zaproszonych gości był obecny starosta powiatu bartoszyckiego, p. Wojciech Prokocki, który wraz z dyrektorem ZSP nr 2, p. Zbigniewem Pietrzakiem wręczał nagrody wyróżnionym uczniom oraz listy gratulacyjne ich rodzicom.
W takich momentach radość miesza się ze smutkiem, a duma z obawą o przyszłość, ale koniec pewnego etapu w życiu, niesie nadzieję na kolejny, jeszcze lepszy – podsumował  dyrektor szkoły.
Co o tym sądzą absolwenci?
Cieszę się,że ukończyłam szkołę, ale będzie mi jej brakowało-szczególnie przyjaźni, które tu nawiązałam – Kasia.
Najbardziej bałem się egzaminów zawodowych. Udało się je zdać, teraz już myślę o maturze – Grzegorz.
Ja czekałem na te  najdłuższe wakacje w moim życiu– Paweł.
Chcę studiować w Warszawie, ale nie zapeszam, najpierw muszę zdać maturę– Mariusz.
Życzymy wysokich wyników maturalnych i realizacji wszystkich planów.

Katarzyna Zagajewska-Sycz