«

»

Kwi 24 2018

BIG MUSIC QUIZ

18.04.2018 r. uczniowie klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego i Technikum wyruszyli do Warszawy na nagrania teleturnieju „Big Music Quiz” prowadzonego przez znanego i lubianego Sławomira. Nagrania trwały aż 8,5 godziny i były wypełnione wspaniałą zabawą, tańcem i świetną muzyką. Przed rozpoczęciem nagrania czekała nas krótka, ale bardzo intensywna rozgrzewka. Miała na celu oswoić nas z kamerą, nauczyć odpowiednich zachowań na widowni, abyśmy stali się gwiazdami wielkiego formatu. Poznaliśmy w trakcie programu wiele gwiazd, takich jak Katarzyna Żak, Przemysław Cypryański, Rafał Mroczek, Natalia Siwiec, Robert Rozmus czy Maciej Kurzajewski. W przerwie między odcinkami mieliśmy okazję zwiedzić ATM Studio, a także zrobić sobie zdjęcia z gwiazdami. W drodze powrotnej wszyscy, pomimo zmęczenia, bardzo dobrze się bawili, śpiewali, śmiali się i żartowali. 
Oby więcej takich wyjazdów! – ponieważ jest to wspaniała okazja, by nauczyć się wielu nowych rzeczy, poznać znane osobistości, a także spędzić miło czas wśród rówieśników. 
APLAAAUZ!!!