«

»

Mar 26 2018

Zaproszenie na widownię niemieckiej edycji programu „The Wall”

22 marca 2018 r. uczestniczyliśmy w nagraniu programu „The Wall” dla niemieckiej telewizji. „The Wall” to show, które bije rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych, a także cieszy się coraz większą popularnością wśród widzów w Polsce i na całym świecie.
W trakcie naszego pobytu w studiu nagraniowym udało nam się poznać tworzenie wielkiej produkcji telewizyjnej „od kuchni”. Naszym zadaniem podczas nagrania jednego z odcinków tego teleturnieju było dopingowanie głównych uczestników programu. Ponieważ show kierowane było do niemieckich widzów – więc na trybunach nie zabrakło również niemieckiej młodzieży, z którą w trakcie przerw wymienialiśmy się swoimi przeżyciami.
Już samo przebywanie na widowni dawało nam mnóstwo emocji. Wszyscy byliśmy zadowoleni z tego doświadczenia i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziemy uczestniczyć w nagraniach kolejnych programów, dzięki którym możemy dobrze się bawić, a przede wszystkim wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności (w tym wypadku znajomość języka niemieckiego) w praktyce.

Marcin (kl. II LO B)