Lip 22 2022

UWAGA PIERWSZOKLASIŚCI

Wracamy do tradycji organizacji obozów integracyjnych. W związku z powyższym informujemy, że uczniowie klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego i Technikum uczestniczą całą klasą w wyżej wymienionym obozie integracyjnym, podczas którego mogą zapoznać się ze swoimi nowymi kolegami, koleżankami oraz wychowawcą.

Tegoroczny trzydniowy obóz będzie odbywał się w ośrodku „Mazurskie Chaty” w Pieckach (http://www.mazurskiechaty.com/) w terminach:

• Liceum Ogólnokształcące: 05.09. do 07.09.2022 r.
  • Technikum: 07.09. do 09.09.2022 r.

Planowany koszt obozu to 350 zł w skład tej ceny wchodzi: opłata za pobyt w ośrodku wraz z wyżywieniem oraz transport. Ośrodek rozlicza Bony Turystyczne.

Wpłat na obóz należy dokonywać w sekretariacie szkoły w okresie od 04.08.2022 r. do 26.08.2022 r.

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI:

Dnia 31.08.2022 o godzinie 11:00 odbędzie się spotkanie uczniów nowoprzyjętych z wychowawcami.

Spotkania będą odbywały się w salach:

Klasa Wychowawca Sala
LO A wychowawca: p. Monika Tatol 117 B
LO B

wychowawca: p. Olga Chilmanowicz

116 B
technikum ekonomiczne i handlowe wychowawca: p. Marek Łajkowski 301 A
technikum spedycyjne p. Anna Dobko 105 A
BSIS AB (kucharze i sprzedawcy) p. Agata Peślak 106 A
BSIS C (klasa wielozawodowa) p. Tomasz Tatol 202 A

Wykaz podręczników do klas pierwszych:

Na stronie szkoły znajdziecie Państwo listę podręczników do poszczególnych typów szkół:

Na początku roku szkolnego Samorząd Uczniowski będzie organizował również kiermasz książek na którym uczniowie klas starszych będą odsprzedawali swoje podręczniki.