«

»

Maj 13 2022

Książki tygodnia

A. Land „Ja. Dobra. Zła”
Jest to świetny thriller psychologiczny który, przykuwa uwagę czytelnika, aż do ostatniej strony.
Matka Annie jest seryjną morderczynią dzieci. Im bliżej procesu matki, tym bardziej tajemnice przeszłości odbierają Annie spokój. Jak potoczą się losy bohaterek ? Zapraszamy:)

 
 
 
 
 

 

 
M. Gorzka „Martwy sad”
Komisarz Marcin Zakrzewski usiłuje znaleźć sprawcę brutalnego morderstwa, a przy okazji zaczyna badać sprawę sprzed lat, która nie została do tej pory rozwiązana. Szybko odkrywa, że spokojna podwrocławska wieś, z której pochodzi, od wojny jest milczącym świadkiem zaginięć także innych dzieci. Powrót do wspomnień z dzieciństwa okazuje się dla policjanta prawdziwym koszmarem, rozgrywającym się tu i teraz. Wkrótce musi walczyć o życie nie tylko swoje, ale i bliskich mu osób. Czy uda mu się schwytać mordercę?
 
 
 
 
M. Gorzka „Totentanz”
Wśród młodzieży mnożą się samobójstwa, wrocławska policja znajduje zwłoki zamordowanych młodych kobiet. Komisarz będzie musiał uporać się z niezwykle skomplikowaną sprawą, w której poszlaki co i rusz będą wskazywały na kogoś innego.
 
 
 
 
 
 
 
M. Gorzka „Iluzja”
We wrocławskiej kamienicy, przeznaczonej do rozbiórki, zostają znalezione zmumifikowane zwłoki kobiety. Marcinowi Zakrzewskiemu, który po ostatnich wydarzeniach chce odejść z policji, znowu przychodzi prowadzić kolejne śledztwo. Dokąd prowadzą podrzucane przez mordercę tropy?