«

»

Cze 17 2021

Zajęliśmy I miejsce w ogólnopolskim rankingu 277 szkół

Zdobyliśmy I miejsce (na 277 szkół) w ogólnopolskim Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/2021 (https://zwolnienizteorii.pl/ranking). 96 uczniów naszej szkoły z technikum i liceum ogólnokształcącego zrealizowało 18 projektów społecznych.
 
Ten sukces nie wydarzyłby się na taką skalę, gdyby nie Nauczyciele Zwolnieni z Teorii: p. Katarzyna Zagajewska-Sycz i p.Olga Chilmanowicz. To one w ramach swojej działalności w Grupie Nauczyciele Zwolnieni z Teorii przez całą edycję wspierały młodzież w realizacji ich własnych projektów społecznych i rozwoju kompetencji przyszłości. 
 
Ogromne brawa należą się uczniom – to oni przez cały rok szkolny zdobywali praktyczne kompetencje biorąc udział w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, tym samym wypracowując szkole obecność w rankingu. 
 
Fundację „Zwolnionych z Teorii” założyli ludzie, którzy studiowali za granicą. Zaobserwowali, że tam funkcjonuje model działań praktycznych, a nie zdobywania wiedzy teoretycznej. Wróciwszy po studiach do kraju, założyli w Warszawie fundację i postanowili mieć wpływ na zmiany w polskiej edukacji. Dzięki nim powstał juz duży zespół nauczycieli i szkół świadomych tego, że trzeba wyposażać młodych ludzi w takie kompetencje, które pozwolą im odważnie wkroczyć w przyszłość.
 
Więcej informacji o sukcesie naszych uczniów przeczytacie na stronie internetowej GOŃCA BARTOSZYCKIEGO: KLIKNIJ TUTAJ
 
Gratulujemy!