«

»

Mar 16 2021

Nasi uczniowie realizują projekt społeczny dotyczący relacji rodziców z dzieckiem

6 uczennic klasy IIBTSp: Emilia Rybicka, Alicja Młyńska, Julia Jabłońska, Magdalena Błażewicz, Weronika Żmudzka oraz Oliwia Kiesz (II TEp) są organizatorkami projektu dotyczącego relacji rodziców z dzieckiem. Ma on na celu jak najbardziej poszerzyć problem braku zainteresowania ludzi sobą nawzajem. Dziewczyny uznały, że najlepszym wyjściem będzie zaczęcie od miejsca, w którym emocje oraz ich okazywanie zaczynają się kształtować, czyli od rodziców i dzieci. Chcą uświadomić rodzicom, że uzależnienia czy też pewne złe zachowania mogą wynikać właśnie z braku zainteresowania albo braku zwyczajnej rozmowy z dziećmi. Sposób patrzenia na świat przez dzieci zależy od miłości i czasu rodziców im poświęcanego. Natomiast samopoczucie rodziców i wiele czynników kontaktów z ludźmi zależy od relacji z dzieckiem. Nie mają na celu nikomu niczego narzucać, tylko nakierować i sprawić, aby obie grupy odbiorców (rodzice, dzieci) wyciągnęły wnioski i poszukały błędów jakie popełniają w tych relacjach. Gdzie je znajdziecie?
Facebook : Naucz latać
Instagram : naucz_latac
email : naucz.latac_2020@wp.pl
Tiktok : Naucz_latac (start Tiktoka – 20/03/2021)